Shoqëria apo partneri/ja, banorët e BB tregojnë kush është më i rëndësishëm
Pëlqej
Mes tre çifteve të mbetura në shtëpi ka filluar një diskutim se kush ka më tepër rëndësi në një lidhje, shoqëria apo partneri/partnerja.

Çifti Olsi-Fiorentina janë të mendimit se në një lidhje konsiderohet në fillim shoqëria, ndërsa Lupçja është krejtësisht në një mendim të kundërt.

Kurse Danjeli dhe Fotinia thonë se varet nga shoqëria dhe problemi që mund të kenë, duke i lënë të dyja paralel. /albeu.com/

Shtuar më 19/06/2017, ora 17:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori