Shmangni këto ushqime përpara gjumit
Dietologët rekomandojnë që darka duhet ngrënë 3 orë para se të shtirheni dhe sigurisht që ekziston një listë e ushqimeve që nuk duhen konsumuar para se të shtriheni.

Ushqimet e mëposhtme i përkasin listës së zezë dhe nuk duhen konsumuar përpara gjumit.

Alkool

Pije të gazuara

Çokollate

Djathë

Arra

Agrume

Kafe
/albeu.com/
Shtuar më 02/10/2016, ora 17:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori