Shkon me dhimbje veshi, mjekët i gjejnë gjallesën e frikshme në vesh
Një i ri kinez kishte kohë që kishte dhimbje veshi dhe shkoi të vizitohej te mjeku.

Por surpriza që gjeti 19-vjeçari Li ishte e pabesueshme. Brenda veshit të tij ishte strehuar një buburrec gjigand.

Jo vetëm kaq!Por ai kishte pjellë edhe 25 buburreca të tjerë që prej kohësh përdornin veshin e Li si shtëpinë e tyre.
Shtuar më 10/05/2019, ora 12:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori