Që metabolizmin ta keni në rregull, konsumoni këto ushqime
Kjo ndodh kur ju bën ushtrime të rregullta, duke bërë gjumin e duhur, por edhe duke pirë shumë ujë.

Janë këto tri gjëra të cilat shpejtojnë metabolizmin tuaj.

Por, këtu nuk përfundon gjithçka.

Më poshtë është lista e ushqimeve që gjithashtu ndihmon në këtë drejtim.

Speca djegës

Drithrat

Brokoli

Supa

Kafeja dhe çaji i gjelbër

Molla dhe pjeshka

Erëza

Agrume

Ushime me kalcium

Arra.
Shtuar më 28/04/2018, ora 16:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori