Përdorni mjaltë dhe qepë për të eleminuar përgjithmonë strijat në trupin tuaj
Pothuajse të gjitha femrat përballen me strijat në një moment të jetës të tyre.

Receta me qepë dhe aloe vera është një përzierje e përkryer që e lufton këtë problem më së miri. Ja si ta përgatisni dhe si ta aplikoni!

Përbërësit:

-3 lugë gjelle xhel nga gjethet e Aloe Vera

-½ qepe

Përgatitja:

Përzieni të dy përbërësit në një mikser derisa të përfitoni një masë homogjene.

Përdorimi:

Përdoreni në zonat ku vini re strija dhe shenja, çdo ditë. Rezultatet do të jenë të dukshme 6-8 javë pas aplikimit të pare.

Burimi: Glamur
Shtuar më 02/09/2016, ora 11:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori