Pijeni këtë lëng dhe kurrë djersa nuk do t’ju ketë erë të keqe!
Pëlqej
Me siguri e keni të njohur atë moment kur ndjeni se nuk ju vjen era aq e mirë.

Në vend që të përdorni produkte të shtrenjta e të dëmshme, më mirë është që të përdorni preparate natyrore. Ky preparat largon edhe erën e keqe nga goja.

Përbërësit:

Lëngu i një limoni, një tufë majdanoz, një copë xhenxhefil, dy mollë, pesë gjethe të lakrës jeshile.

Përgatitja

Lani të gjithë përbërësit dhe përzijini në bluarës. Pijeni këtë pije në mëngjes para buke dhe para shujtave kryesore.

Shtuar më 17/07/2018, ora 17:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori