Pijeni këtë lëng dhe kurrë djersa nuk do t’ju ketë erë të keqe!
Arsyet pse djersitim janë të ndryshme, por një gjë është e sigurtë, se djersa pa ndonjë shkak apo nxitje të caktuar.

Në vend që të përdorni produkte të shtrenjta e të dëmshme, më mirë është që të përdorni preparate natyrore. Ky preparat largon edhe erën e keqe nga goja,transmeton gazeta "Kosova Sot".
Përbërësit:

Lëngu i një limoni, një tubë majdanoz, një copë xhenxhefil, dy mollë, pesë gjethe të lakrës jeshile.

Përgatitja

Lani të gjithë përbërësit dhe përzijini në bluarës. Pijeni këtë pije në mëngjes para buke dhe para shujtave kryesore.


Shtuar më 09/04/2018, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori