Pijeni 1 orë para gjumit dhe digjini yndyrnat e tepërta si edhe vret qelizat kancerogjene
Barnat natyrale janë shumë më efektive sesa ato klasike dhe mund të shërojnë edhe sëmundjet më të rënda si kanceri.

Në të kaluarën, Dr. Gerson shëronte pacientët e kancerit me lëngje natyrale të panxharit dhe fruta dhe perime të tjera. Ai arriti të shërojë shumë njerëzve.

Është numri i vogël i njerëzve që kanë dëgjuar për këtë, sepse kompanitë farmaceutike nuk kanë përfitime.

Prandaj, duhet të informoheni se kimioterapia nuk është alternativa e vetme.

Këtë herë ne zbulojmë një ilaç natyral që do të pastrojë trupin tuaj nga toksinat dhe do t’ju ndihmojë të forconi imunitetin. Ajo gjithashtu vret qelizat e kancerit dhe kjo do t’ju ndihmojë të humbni peshë shpejt.

Natyrisht, pavarësisht nga përdorimi i këtij ilaçi natyral, duhet të hani dhe të ushtroni mirë.

Përbërësit e kërkuar:

Një dorë majdanoz

1 lugë të vogël me uthull të mollës

1 limon

1 lugë të vogël me kanellë

1 lugë mjaltë

Gjysmë litër ujë

Përgatitja është shumë e thjeshtë. Majdanozi dhe limoni duhet të pastrohen. Shtrydhni limonin si lëng dhe përzieni me majdanoz pastaj vëndoseni përbërësit e tjerë.

Vendoseni në blender. Pini një gotë në ditë, 7 deri në 14 ditë, pastaj bëni një pushim. Nëse është e nëvojshme mund te filloni prapë mbas një jave.
Shtuar më 06/05/2019, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori