Nuk ka tė ngopur me fėmijė (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sue Radford dhe burri i saj Noel kanė 16 femije por ata nuk ngopen me kaq. Edhe pas lindjes sė fundit nėna 37-vjeēare ka shprehur dėshirėn qė tė sjellė nė jetė edhe fėmijė tė tjerė.


Radford u martua nė moshėn 18 vjeēare ndėrsa fėmijet e saj i pėrkasin grupmoshave tė ndryshme. /albeu.com/

Shtuar më 23/11/2012, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.