Nuk ka të ngopur me fëmijë (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Sue Radford dhe burri i saj Noel kanë 16 femije por ata nuk ngopen me kaq. Edhe pas lindjes së fundit nëna 37-vjeçare ka shprehur dëshirën që të sjellë në jetë edhe fëmijë të tjerë.


Radford u martua në moshën 18 vjeçare ndërsa fëmijet e saj i përkasin grupmoshave të ndryshme. /albeu.com/

Shtuar më 23/11/2012, ora 16:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. 

Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit

Një avion i linjave egjiptiane ka kryer ulje të detyruar në aeroportin e Larnakes në Qipro, në orën 8:46. Ai ka liruar te gjithe pasagjeret, por jo ekuipazhin e avionit