Ndiqni live ndeshjen Itali 1 - 0 Shqipëri (LIVE)
Një limon në dhomën tuaj të gjumit përmirson jetën tuaj
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Limoni është fryti padyshim më i dobishën me shumë përdorime, por me siguri nuk keni degjuar për efektin që ka ai po ta mbani në dhomën e gjumit.

Për të përmirësuar jetën tuaj, prisni tre limonë dhe vendosini anash shtratit.

Lërini atje gjatë gjithë natës dhe përsëriteni diçka të tillë çdo ditë. Ja çfarë përfitimesh do të merrni:

– Është një freskues i mirë i ajrit dhe dhoma juaj do të jetë e freskët.

– Do t’iu ndihmojë të merrni frymë më mirë. Limoni trajton të ftohtin dhe astmën. Edhe mendja juaj do të ndjehet më e freskët dhe më mirë.

– Largon dhimbjen e kokës nga të pirja dhe lodhjen. Do të zgjoheni duke u ndier të freskët, gjë që ndodh rrallë në ditët e sotme. /albeu.com/
.


Shtuar më 11/08/2016, ora 17:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}