Ngjyra e dyllit në vesh, tregon problemet e fshehta të shëndetit (FOTO LAJM)

Është një procedurë normale higjienike për të pastruar veshët tanë një herë në disa ditë. Megjithatë, jo të gjithë ne e dimë se dylli ka një funksion mbrojtës dhe mund të tregojë për gjendjen e shëndetit tonë.

Me ndihmën e një kunji veshësh, ju mund të kontrolloni ngjyrën e dyllit tuaj. Dyll në këtë artikull do të quajmë lëndën e formësuar në kanalin e dëgjimit. Dhe do të shpjegojmë se çfarë do të thotë ajo ngjyrë. /super.shëndeti/

Shtuar më 25/05/2019, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori