Nëna që peshon 31 kg më pak se vajza 7-vjeçare
pamje të parë, ato duket sikur janë dy motra moshatare, por shikoni përsëri me vëmendje këtë fotografi befasuese.

Ata janë, në fakt, një nënë 26-vjeçare së bashke me vajzën e saj 7 vjeçare.

Fatkeqësisht, Rebecca Jones vuan nga sëmundja e anoreksisë, përgjatë pothuajse gjysmës së jetës së saj.

Për këtë shkak, ajo peshon 31 kilogramë më pak se vajza e saj, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

pamje të jashtme ajo duket jashtëzakonisht e hollë, sidomos në momentet që nënë e bijë zgjedhin të veshin rroba të njëjta.

Rebecca mbijeton vetëm në sajë të ngrënies së supës, tostit dhe pijeve energjike, edhe pse mjekët kanë paralajmëruar se mungesa e ushqimeve me proteina dhe kalori mund ta vrasë atë.
Shtuar më 09/11/2011, ora 12:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori