Nëna i lyen strijat me qumësht gjiri, rezultati është befasues
ne
Një nënë e re që "eksperimentoi" aplikimin e qumështit të gjirit në vijat e lëkurës, ka vënë re një ndryshim të pabesueshëm pasi e ka bërë një gjë të tillë për tre javë.

Chantelle Clarke, nga Shtetet e Bashkuara, ndan foto të saj para dhe pas aplikimit të barkut të saj, duke aplikuar teknikën, thjesht në një anë të barkut të saj.

Ajo tha se ajo "nuk mund ta besojë" se sa çarjet e lëkurës së saj janë zvogëluar dhe gjithashtu janë zvogëluar në thellësi, duke shtuar se mbase kjo nuk mund të funksionojë 100 % për të gjithë, por "definitivisht ndihmon".

Duke shkruar në mediat sociale në fillim të këtij muaji, Chantelle shpjegoi: "Kam qenë duke u përpjekur për një eksperiment të vogël për dy javët e fundit, duke vënë qumësht gjiri në një anë të barkut tim dhe nuk mund ta besoj ndryshimin !!
Shtuar më 29/04/2019, ora 14:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori