Në shtëpi pas tre vitesh (FOTO-LAJM)

Maisie Harris, 3-vjeçarja e cila vuan nga sëmundja “Mallkimi i Ondines”, sëmundje kjo e cila e bën trurin vogëlushes të harrojë të marrë frymë ka lënë spitalin falë një ventilatori.
Edhe pse fëmija do të detyrohet të mbajë 24 orë në ditë ventilatorin, nëna e saj është shprehur e lumtur me këtë gjë.

“Ne mezi po presim ta sjellim vajzën tonë në shtëpi dhe ta shijojmë më në fund familjen tonë. Më duket sikur kemi jetuarspital gjatë gjithë jetës”, ka thënë 23 vjeqarja Rachel Bridger.

Vogelushja ishte shtruar në spital pas lindjes në spitalin Great Ormond Street Hospital. /albeu.com/

Shtuar më 05/10/2013, ora 17:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori