Konsumoni çdo ditë rrushin, ja përse këshillohet
Rrushi njihet si një ndër frutat që ndihmon në pastrimin e veshkave, në eliminim e gurëve të vegjel.

Por jo vetëm kaq, ai ka vetinë të patrojë dhe infeksionet në mëlçinë e zezë si dhe stabilizon rrahjet e zemrës.

Për një shëndet të mirë nuk është nevojshme të ushqeheni më një sasi të caktuar por sa më shumë aq më mirë, sigurisht jo personat dietike pasi rrushi njihet si një ndër frutat me kalorik. /albeu.com/

Shtuar më 17/08/2016, ora 11:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori