Ju bien flokët? Kjo është zgjidhja
Çaji i gjelbër ka plotë vitamina esenciale, duke përfshirë vitaminën B, e cila ndihmon në kontrollimin e rënies së flokëve dhe largon pjesët e dëmtuara të flokëve.

Pos kësaj çaji i gjelbër ndihmon edhe në zbutjen e flokëve.

Këto përfitime të çajit të gjelbër do t’i fitoni nëse e inkorporoni atë në rutinën tuaj të përditshme.

Por kësaj çaji i gjelbër ka edhe përfitime të tjera për njeriun, përdorimi i tij ju ndihmon të humbi peshë, të kontrolloni sheqerin në trupin tuaj.
Shtuar më 21/06/2019, ora 23:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori