E FUNDIT/ Zhbllokohet supersfida, Barcelona-Sevilla (VIDEO)
Ja vetitë kuruese të majdanozit dhe limonit
Për të luftuar bakteret, mjafton që ne të përdorim vetëm limon dhe majdanoz, ilaç krejtësisht natyral. Kombinimi i limonit dhe majdanozit duke shtuar mjaltë dhe vaj ulliri, shndërrohet në ilaç kundër baktereve, sidomos Esheria kolit.

Majdanozi ndihmon në shërimin e shumë sëmundjeve si pezmatimin e prostatës, enjtjen e këmbëve, reumatizmen, dhimbjet e eshtrave, mbipeshën. Ndërkaq, dy dobitë shëruese të limonit janë efekti i tij kundër baktereve dhe viruseve. /albeu.com/

Shtuar më 30/09/2014, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori