Ja si formohet fëmija në barkun e nënës (VIDEO)
Formimi dhe lindja e një fëmije është një mrekulli në vetvete. Pavarësisht të dhënave të shumta që na jep mjekësia, ky proces mbetet ende intrigues.

Një dokumentar i shkurtër nga Nisl Tanernier, i titulluar “Odiseja e Jetës”, na çon në një udhëtim fantastik në 9 muajt e para të jetës së njeriut.

Videoja me pamjet 3D na tregon hapat e formimit fillestar dhe zhvillimit të fëmijës gjatë 9 muajve në barkun e nënës.

Ndiqni videon fantastike. /albeu.com/
Shtuar më 20/11/2013, ora 13:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori