I sfidon të gjitha ilaçet e farmacive, kura popullore që vjesht nga lashtësia
Bllokimi i arterieve nga toksinat është një problem shqetësues shumë i madh. Kimikatet dhe yndyrnat poashtu janë shumë të dëmshëm që ndikojnë në bllokimin e tyre.

Ka një pije fantastike 100 për qind natyrale e cila pastron arteriet nga të gjitha elementët e mësipërm. Po ashtu, ju mbron nga ftohja, problemet me qarkullimin e gjakut, pastron mëlçinë dhe ul ndikimin e radikaleve të lira.

Përbërësit që ju nevojiten:
-8 thelpinj hudhër
-8 limonë
-1 copë xhenxhefil (4-5cm)
-4 litra ujë

Metoda e përgatitjes:
Lani fillimisht xhenxhefilin dhe qërojeni. Grijeni imët. Njësoj bëni edhe me hudhrat. Qëroni limonët dhe prejini në copa. Vendosini të gjithë përbërësit (përveç ujit) në blender dhe përziejini sëbashku. Hidhni ujin në një enë dhe vendoseni në temperaturë mesatare të vlojë. Më pas hiqeni nga zjarri dhe shtoni edhe përzierjen në të. Kullojeni dhe hidheni në një enë të pastër. Konsumoni këtë pije çdo ditë 2 orë para vakteve.
Shtuar më 07/06/2019, ora 17:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori