Hidhni në mjaltë një lugë kripë, vendoseni poshtë gjuhës dhe prisni rezultatet fantastike
Pëlqej
Pjesa më e mirë e këtij mjekimi qëndron në faktin se ju mund ta përgatisni atë në shtëpinë tuaj.

Sekreti është kripa himalajane.

Kripa rozë Himalajane është shumë e mirë për migrenën dhe do të ndihmojë gjendrat tuaja mbiveshkore të luftojnë sëmundje të ndryshme, madje dhe të rregullojnë peshës trupore.

Kripa ndihmon në normalizimin e niveleve të melatoninës, një hormon tepër i rëndësishëm që kontrollon cilësinë e gjumit.

Ajo që duhet të bëni është të përgatisni një përzierje me:
5 lugë mjaltë organik
1 lugë kripë Himalajane
Përgatitja:
Përzieni mirë këtë përbërje dhe vendoseni në një kavanoz qelqi.
Vendosni një lugë nga kjo përbërje poshtë gjuhës suaj dhe shkoni për të fjetur, transmeton shije.al.

Do mahniteni nga ndryshimet që do shikoni në mëngjes!
Shtuar më 01/12/2018, ora 13:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori