Foto mahnitëse me hedhjet e një peshkaqeni (FOTO-LAJM)

Në ujërat e bregdetit të Seal Island në Afrikë një peshkaqen i madh ka dalën mbi ujë dhe ka bërë disa hedhje të mrekullueshme.

Momentet kur peshkaqeni del mbi ujë dhe realizon hedhjet mahnitëse sikur të ishte një delfin i ka fotografuar David Jenkins, i cili ishte në ekspeditë.

Fotot janë shkrepur në agim, ndërsa dielli ishte duke perënduar. /albeu.com/


Shtuar më 24/09/2013, ora 12:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori