E kemi ditur gabim, këto ushqime nuk duhet mbajtur në frigorifer
Të gjithë e dimë se mishi i pulës dhe shumica e produkteve të qumështit i përkasin frigoriferit. Por ka disa ushqime që ju ka të ngjarë të ruani gabuar gjatë gjithë kohës.

1-Shalqini
2-Mjalti
3-Kafe
4-Kungujt
5-Qepa
6-Nutella
7-Vaj ulliri
8-Erwzat
9-domate
10-Ketchup
11-Ton, konserva
12. Bukë
13. Patatet
14. Mollë
15. Avokadot


Shtuar më 01/08/2019, ora 13:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori