Djali nuk pëlqente shkollën, ja si vepron nëna 38 vjeçare (FOTO LAJM)

Fëmijët e saj nuk dëshironin të shkonin më në shkollë, ndaj nëna e tyre e cila është 38 vjeçe gjeti një recetë që fëmijët të hanin ushqim dhe të frekuentonin të gjithë orët mësimore. Për të nuk ka qënë e lehtë, por duket se ajo e bën me shumë dëshirë pasi është një nënë me kohë të plotë.

Li Ming, nënë e dy fëmijëve ka bërë një art me ushqimin e tyre. Ajo bën personazhe si Super Mario dhe Spiderman me oriz, duke i dekoruar në mënyrë të shkëlqyer për djalin Ivan dhe Lucas Tey. Ming ka filluar duke i bërë këto ushqime për djalin e vogël, pasi nuk donte të shkonte në shkollë dhe mërzitej në mësim. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori