7 arsye të dhimbshme pse dhuna psikologjike është njësoj e rrezikshme si ajo fizike (FOTO LAJM)

Dhuna psikologjike nuk harrohet gjithe jeten, ajo fizike iken me shpejt
Dhuna është padyshim një nga gjërat që të ndikon më shumë në jetë dhe është e paharrueshme.

Akoma një plagë e shoqërisë njerëzore, ku shpesh individë më të fortë dhunojnë më të dobëtit shkruan albeu.com

Por nëse mendoni se dhuna psikologjike është më pak e dhimbshme sesa ajo fizike gaboheni.

Në galeri do të gjeni arsyet, pse në fakt dhuna psikologjike është shumë me e rrezikshme sesa mendohet. /albeu.com/
Shtuar më 14/10/2019, ora 11:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori