23- vjeçarja e dëshpëruar nga mbipesha (FOTO-LAJM)

Një 23- vjeçare e cila peshon rreth 304 kilogramë nuk ndihet mirë që burri i saj dhe mamaja detyrohen ti shërbejne për pastrim dhe ushqim. Christina thotë se duket sikur është e izoluar në trupin e saj dhe i vjen turp që familja e saj kujdeset për të. E dëshpëruar për të rikthyer jetën normale, ajo do të nisë një përpjekje për humbur peshë deri në fazën kur mund t’i nënshtrohet edhe operacionit bariatrik.

Christina e cila është martuar në moshë të re tentoi të vetëvritej dy vite më parë. /albeu.com/
Shtuar më 25/12/2013, ora 11:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori