Spitali Amerikan me këshilla në verë për gratë shtatzëna

Prof. Dr. Hakan Satiroglu, Shef i Departamentit të Gjinekologjisë dhe Obstetrikës në Spitalin Amerikan jep më shumë këshilla se si të përballoni me lehtësi këto ditë të nxehta vere. Ushqime të zgje

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.74 %
28.79 %
5.45 %
Total 9033 Vota!