Shpėrfytyrohen nga bisturia. I'a vlen kjo sakrificė? (FOTO LAJM)

Një zgjedhje e tepruar, por një dëshirë e kthyer ne realitet. Në këtë foto-galeri do të renditen disa personazhe që janë bërë mediatikë, për shkak të ndërhyrjes së bisturisë, me pasojë shpërfytyrimin

 
Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

Kombėtarja shqiptare ka mposhtur Armeninė me rezultat 2-1 nė ndeshjen kualifikuese pėr EURO 2016, duke u renditur e 3-ta nė grup me 7 pikė, pas Danimarkės e cila renditet e 2-ta me po aq pikė sa ka Shqipėria dhe Portugalia e cila kryeson grupin me 9 pikė.

 
Cilit version të ngjarjes për vrasjen e Tom Doshit i besoni?
20%
20%
20%