Albeu.com http://www.albeu.com/ sq Lajmet e ofruara nga Albeu.com Albeu.com Feed Generator Vajza me shtetësi amerikane fiksohet keq pas Princ Lekës, por ja si ia ?rregullon qejfin? Elia (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/foto-lajm/vajza-me-shtetsi-amerikane-fiksohet-keq-pas-princ-leks-por-ja-si-ia/288876/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/princi9.jpg" border="0" align="left">Një vajzë 25-vjeçare me banim në Tiranë, ka rënë kokë e këmbë në dashuri me Princ Lekën, në një kohë që ai kishte caktuar ditën e dasmës me aktoren Elia Zaharia. Për shkak të ndjenjës që ushqente për të, e reja me shtetësi maqedonase dhe amerikane, Fitore Bekteshi, ka përndjekur për muaj me radhë Tue, 21 Feb 2017 09:03:19 +0100 http://www.albeu.com/foto-lajm/vajza-me-shtetsi-amerikane-fiksohet-keq-pas-princ-leks-por-ja-si-ia/288876/ Thuajini lamtumire "Baftjarit", Bes Kallaku nuk do të jetë më pjesë e ekranit shqiptar http://www.albeu.com/showbiz/thuajini-lamtumire-baftjarit-bes-kallaku-nuk-do-t-jet-m-pjes-e/288863/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/portokalli-baftjari.jpg" border="0" align="left">Bes Kallaku i cili ka qenë një ndër aktorët që ka qenë pjesë e spektaklit humoristit ?Portokalli? që në fillesat e veta, mesa duket do të braktisë skenën shqiptare për t?iu ofruar publikut italian. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Besi, teksa ka folur për Top Channel. ?Mendova të provoja diçka j Mon, 20 Feb 2017 22:38:12 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/thuajini-lamtumire-baftjarit-bes-kallaku-nuk-do-t-jet-m-pjes-e/288863/ Enca dhe Noizy thyejnë heshtjen, tregojnë arsyen e konfliktit live në TV (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/showbiz/enca-dhe-noizy-thyejn-heshtjen-tregojn-arsyen-e-konfliktit-live-n-/288862/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/enca-noizy.jpg" border="0" align="left">Përjashtimi i Encës nga grupi OTR bëri bujë e të madhe dhe ka qenë temë debati për ditë me radhë. Më saktë bëhet fjalë për një interpretimi të Xum Allushit dhe Marjana Kondit, të cilët kanë kënduar duetin në fjalë në spektaklin "Your Face Sounds Familiar". Dy aktorët e humori Marjana Kondi dhe Mon, 20 Feb 2017 22:20:54 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/enca-dhe-noizy-thyejn-heshtjen-tregojn-arsyen-e-konfliktit-live-n-/288862/ "Është një copë m*ti, një drogaxhi...", Eriku i Ardian Fullanit shpërthen ndaj Bledi Manes (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/shqiperi/sht-nj-cop-mti-nj-drogaxhi-eriku-i-ardian-fullanit-shprt/288807/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/erikfullani.jpg" border="0" align="left">Krahas xhirove me makina të shrenjta dhe jetës së luksit që bën në sajë të të ardhurave nga mami dhe babi, Eriku, djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë gjen kohë edhe të shprehë urrejtjen ndaj gazetarëve dhe personave të tjerë që ai nuk pëlqen. I ftuar në emisionin "Hangover" të Roza Mon, 20 Feb 2017 15:25:40 +0100 http://www.albeu.com/shqiperi/sht-nj-cop-mti-nj-drogaxhi-eriku-i-ardian-fullanit-shprt/288807/ Enca dëgjon të rinjtë në aeroport që flasin për të dhe Noizyn: "Nuk e ken idenë..." (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/showbiz/enca-dgjon-t-rinjt-n-aeroport-q-flasin-pr-t-dhe-noizyn-nuk-e-/288803/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/enca51.jpg" border="0" align="left">Sherri mes Encës dhe Noizy-t është bërë temë diskutimi tashmë me fansave të tyre, aq sa sipas këngëtares, po flitet kudo, madje edhe në aeroporte. Ajo ka bërë sëfundmi një postim në Instagram duke thënë se disa djem po flsinin për të dhe ajo i kishte dëgjuar. "Djemtë që po ecin ngjitur meje, Mon, 20 Feb 2017 15:03:14 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/enca-dgjon-t-rinjt-n-aeroport-q-flasin-pr-t-dhe-noizyn-nuk-e-/288803/ Jul Deda shpërthen ndaj Ramës: Hapi sytë, 18 shkurti s'ka lidhje me 21 janarin http://www.albeu.com/shqiperi/jul-deda-shprthen-ndaj-rams-hapi-syt-18-shkurti-ska-lidhje-me-21/288703/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/julian-deda.jpg" border="0" align="left">Aktori Julian Deda ka reaguar ne faqen e tij zyrtare ne Facebook lidhur me ?Komunikimin e Javës? nga kryeministri Edi Rama. Deda kërkon qe kreu i qeverise te mos beje krahasime mes 21 janarit 2011 dhe 18 shkurtit 2017 pasi dy ngjarjet nuk kane asnjë lidhje me njëra tjetrën. Aktori e shoqëron r Sun, 19 Feb 2017 23:45:06 +0100 http://www.albeu.com/shqiperi/jul-deda-shprthen-ndaj-rams-hapi-syt-18-shkurti-ska-lidhje-me-21/288703/ Ermal Mamaqi dhe Mozzik zhvillojnë bisedën më të pazakonte që mund të keni dëgjuar(VIDEO) http://www.albeu.com/showbiz/ermal-mamaqi-dhe-mozzik-zhvillojn-bisedn-m-t-pazakonte-q-mund-t-/288695/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/GETINJA.png" border="0" align="left">Të ftuar në Xing me Ermalin mbrëmjen e kaluar ishin Mozzik, Kida, Getinjo dhe Endri. Këngëtarët e rinj po shumë të suksesshëm të tregut muzikor shqiptar kanë folur mbi këngët e tyre, eksperiencat dhe se si kanë arritur të jenë aq të suksesshëm. Po gjatë emisionit moderatori Ermal Mamaqi ka z Sun, 19 Feb 2017 17:16:10 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/ermal-mamaqi-dhe-mozzik-zhvillojn-bisedn-m-t-pazakonte-q-mund-t-/288695/ Noizy dhe Enca përfundojnë tek ?Shihemi në gjyq? (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/showbiz/-noizy-dhe-enca-prfundojn-tek-shihemi-n-gjyq-foto-lajm/288693/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/ZINNN.png" border="0" align="left">Në botën e shoëboizit apo ku do tjetër ku do tjetër në shoqëri ka probleme dhe zënka të cilat zakonisht prishin raporte të ngushta. Një zënke e tillë ishte e shumëpërfolura, zënka mes Noizyt dhe Encës, e cila mori një vëmëndje shumë të madhe në media. Dhe gjithmonë në të tilla situata ku ?fla Sun, 19 Feb 2017 16:46:49 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/-noizy-dhe-enca-prfundojn-tek-shihemi-n-gjyq-foto-lajm/288693/ Madonna birësoi dy binjakë nga Afrika, babai i tyre: Më gënjyen, se dija që s?do i shihja më (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/showbiz/babai-i-binjakeve-q-i-adoptoi-madonna-se-kishte-ditur-se-nuk-do-ti/288667/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/MADONA23.jpg" border="0" align="left">Nuk është hera e parë që këngëtarët dhe njerëzit e famshëm akuzohet për sa i përket birësimeve që janë bërë. Kësaj rradhe një prind i dy binjakeve ka akuzuar Madonën për mashtrim pasi sipas tij nuk i është thënë që vajzat e tij do të zhvendoset përgjithmonë në SHBA-së. Në një intervistë ekskluziv Sun, 19 Feb 2017 15:07:03 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/babai-i-binjakeve-q-i-adoptoi-madonna-se-kishte-ditur-se-nuk-do-ti/288667/ Ardit Gjebrea "inatoset keq", fshin të gjithë miqtë në Instagram por?ndjek vetëm një person http://www.albeu.com/showbiz/ardit-gjebrea-inatoset-keq-fshin-t-gjith-miqt-n-instagram-porn/288582/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/arditi4.jpg" border="0" align="left">Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka befasuar me një gjest të fundit. Edhe pse e ndjekin një numër i madh njerëzish, ai edhe ata që dikur i ndiqte ka vendosur ti heq të gjithë, përveç një personi. Bëhet fjalë për bashkëshorten e tij Anilën dhe askënd tjetër, madje as të birin. Si duket ai Sun, 19 Feb 2017 08:50:34 +0100 http://www.albeu.com/showbiz/ardit-gjebrea-inatoset-keq-fshin-t-gjith-miqt-n-instagram-porn/288582/