Albeu.com http://www.albeu.com/ sq Lajmet e ofruara nga Albeu.com Albeu.com Feed Generator Olti Curri banorëve të Big Brother: Ju s?bëni as për të larë banjot (VIDEO) http://www.albeu.com/video-lajme/olti-curri-banoreve-te-big-brother-ju-sbeni-as-per-te-lare-banjot-video/308423/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/Olti-curri-prezantues-1.jpg" border="0" align="left">Në përmbledhjen e datës 21 maj, të publikuar në faqen zyrtare të ?Big Brother? shfaqen Olsi, Danjeli dhe Donaldi, duke ?imituar? personat me aftësi të kufizuara. Por ndërsa kishte banorë që qeshnin, kishte edhe nga ata që i shihnin me përbuzje këto veprime. Edhe përse janë penduar për atë çfarë Tue, 23 May 2017 16:36:01 +0200 http://www.albeu.com/video-lajme/olti-curri-banoreve-te-big-brother-ju-sbeni-as-per-te-lare-banjot-video/308423/ Elita dhe Gjiko nuk fshihen më, shfaqen më të dashuruar se kurrë (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/showbiz/elita-dhe-gjiko-nuk-fshihen-me-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre-foto-lajm/308409/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/elitaaaaaa.PNG" border="0" align="left">Ata nuk e fshehin më dashurinë tyre. Disa kohë më parë aludohej gjatë gjithë kohës se ata ishin në një lidhje, por asnjëri nuk e kishte pranuar. Por tashmë ato kohë kanë ikur, pasi çifti ka vendosur tashmë të shfaqet së bashku kudo. Foton e fundit të postuar së bashku e ka publikuar Elta, ku shfa Tue, 23 May 2017 16:11:18 +0200 http://www.albeu.com/showbiz/elita-dhe-gjiko-nuk-fshihen-me-shfaqen-me-te-dashuruar-se-kurre-foto-lajm/308409/ Sherr e ofendime të rënda në shtëpinë e "Big Brother" http://www.albeu.com/showbiz/sherr-e-ofendime-te-renda-ne-shtepine-e-big-brother/308408/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/lle-970x400.jpg" border="0" align="left">Në debati mes Elsamedit dhe 4 personave të tjerë, Danjel-Fotini dhe Olsi-Fiorentina nuk munguan as fyerjet, por edhe ironitë ishin të shumta nga të dyja palët. Elsamedi i thotë se është duke u përballur i vetëm me të gjithë grupin e ?thumbit?, siç ai i cilësoi, ndërsa Danjeli i thotë se është bur Tue, 23 May 2017 16:09:32 +0200 http://www.albeu.com/showbiz/sherr-e-ofendime-te-renda-ne-shtepine-e-big-brother/308408/ Zbulohet shifra marramendëse, ja sa para fiton Noizy çdo muaj (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/showbiz/zbulohet-shifra-marramendese-ja-sa-para-fiton-noizy-cdo-muaj-foto-lajm/308392/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/noizyyyyyy.jpg" border="0" align="left">Është nga nga artistët më të pasur në Shqipëri dhe koleksioni i tij i makinave dhe i orëve luksoze e tregon këtë. Megjithatë e dini se sa para ka Noizy realisht? Noizy pak kohë më parë tha se paguhet më shumë se 15 mijë euro për koncert dhe duket se kaq ka mjaftuar për të bërë një llogari të Tue, 23 May 2017 14:54:39 +0200 http://www.albeu.com/showbiz/zbulohet-shifra-marramendese-ja-sa-para-fiton-noizy-cdo-muaj-foto-lajm/308392/ Soni Malaj publikon lajmin e ndarjes së Ermalit me Amin: "Ajo e kapi me një tjetër..." (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/foto-lajm/soni-malaj-publikon-lajmin-e-ndarjes-se-ermalit-me-amin-ajo-e-kapi-me-nje-tjeter-foto-lajm/308390/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/pjimage53.jpg" border="0" align="left">Ermal Mamaqi njihet si miku i ngushtë prej vitesh me këngëtaren Elvana Gjata, ish rivale me Soni Malajn. Por nuk dihet nëse nga kjo ka nisur edhe mospëlqimi që ata të dy kanë për njëri-tjetrin. Portali i Ermalit, Xing. al kishte publikuar para pak ditësh një lajm lidhur me partnerët dhe lidh Tue, 23 May 2017 14:46:53 +0200 http://www.albeu.com/foto-lajm/soni-malaj-publikon-lajmin-e-ndarjes-se-ermalit-me-amin-ajo-e-kapi-me-nje-tjeter-foto-lajm/308390/ Jean-Claude Van Damme, një "shqiptar" kundër serbve (VIDEO) http://www.albeu.com/video-lajme/8203jean-claude-van-damme-luan-rolin-e-shqiptarit-qe-lufton-kunder-serbeve-video/308382/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/photo-2_5522.jpg" border="0" align="left">Koreografi i famshëm i filmave me sporte luftarake Pjetër Malota është regjisori i filmit Kill ?em All i cili do të dalë më 6 qershor 2017. Kill ?em all? është filmi i cili flet për historinë e një shqiptari. Aktori që do të luajë shqiptarin është Van Damme në rolin e "Filip" babai i të cilit Tue, 23 May 2017 13:59:45 +0200 http://www.albeu.com/video-lajme/8203jean-claude-van-damme-luan-rolin-e-shqiptarit-qe-lufton-kunder-serbeve-video/308382/ Rozana Radi dedikim të ndjerë për prindërit: Trishtimin e kam të shenjtë... http://www.albeu.com/showbiz/rozana-radi-dedikim-te-ndjere-per-prinderit-trishtimin-e-kam-te-shenjte/308376/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/rozana9.jpg" border="0" align="left">Nuk janë të rralla postimet që bën këngëtarja e njohur Rozana Radi për prindërit e saj të ndjerë. Këtë herë ajo ka publikuar një foto të saj bardh e zi ndërkohë që krahas saj ka shkruar: ?Trishtim e kam shume te shenjte. Trishtimi rrugen vet ma di. Trishtimi sa here me rremben ne rruge ne pu Tue, 23 May 2017 13:32:52 +0200 http://www.albeu.com/showbiz/rozana-radi-dedikim-te-ndjere-per-prinderit-trishtimin-e-kam-te-shenjte/308376/ Kety Perry fajëson Taylor Swift për armiqësionë mes tyre: Ajo e nisi, ajo le ta përfundojë! http://www.albeu.com/showbiz/kety-perry-fajeson-taylor-swift-per-armiqesione-mes-tyre-ajo-e-nisi-ajo-le-ta-perfundoje/308370/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/katyy.jpg" border="0" align="left">Katy Perry i ka bërë thirrje Taylor Swift që 'të përfundojë' grindjet e tyre. Këngëtarja 32-vjeçaree "Blank Space" dhe Katy janë përfshirë në një grindje që kur Taylor pretendoi se këngëtarja e "Bon Appetite" kishte marrë tre nga kërcimtarët e saj të mbështetjes nga turneu i saj Red në 2012. K Tue, 23 May 2017 13:15:14 +0200 http://www.albeu.com/showbiz/kety-perry-fajeson-taylor-swift-per-armiqesione-mes-tyre-ajo-e-nisi-ajo-le-ta-perfundoje/308370/ Dona e akuzon se e ka provokuar, Danieli: Të kam thënë që e ke mirë fizikun http://www.albeu.com/showbiz/dona-e-akuzon-se-e-ka-provokuar-danieli-te-kam-thene-qe-e-ke-mire-fizikun/308367/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/vlcsnap-2017-05-23-10h27m32-970x400.jpg" border="0" align="left">Dona tregon në sy të banorëve të tjerë një rast, ku sipas saj, Danjeli e ka ngacmuar dhe provokuar atë me fjalë. Ajo thotë se ngacmimi ka ndodhur gjatë provës me rrathë, kur ishte në korridorin që të çon tek dhoma e rrëfimit dhe ishte duke u parë në pasqyrë. ?Në momentin që po luanim unë me Mu Tue, 23 May 2017 13:10:26 +0200 http://www.albeu.com/showbiz/dona-e-akuzon-se-e-ka-provokuar-danieli-te-kam-thene-qe-e-ke-mire-fizikun/308367/ Marina dhe Geti të fiksuar pas blerjeve, çifti fotografohet pranë qendrës tregtare (FOTO LAJM) http://www.albeu.com/foto-lajm/marina-dhe-geti-te-fiksuar-pas-blerjeve-cifti-fotografohet-prane-qendres-tregtare-foto-lajm/308366/ <img src="http://www.albeu.com/dokumenta/thumb/850x636_Marina-Geti-650x3581492959612.jpg" border="0" align="left">Të veshur në stilin ?casual? dhe në formë shumë të mirë fizike, çifti më i komentuar në showbiz-in shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë fotografuar pak ditë më parë, ndërsa hynin në qendrën më të re tregtare në Tiranë. Në shoqërinë e një mikeshës së tyre ata u fotografuan nga paparaci Tue, 23 May 2017 13:00:59 +0200 http://www.albeu.com/foto-lajm/marina-dhe-geti-te-fiksuar-pas-blerjeve-cifti-fotografohet-prane-qendres-tregtare-foto-lajm/308366/