Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Supë me kungull dhe mollë
Pëlqej
Përbërësit

1 kg kungull

2 molla jeshile

2 qepë

2 thelpinj hudhre

2 dege selino

1 lugë çaji qimnon

gjysmë luge arrëmyshk

6 filxhan lëng perimesh

Hapat
1
Përzieni të gjithë përbërësit në një enë të madhe, ziejeni pak, mbulojeni dhe pastaj lëreni për 30 minuta ose derisa perimet tëz buten plotësishte.

2
Purenë e përgatitur, hidheni në një mikser dhe shtydheni.

3
Pastaj hidheni në një tas për të ngohur përsëri.

4
Ju bëftë mirë! /albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori