Sanduiç mëngjesi me shije mesdhetare
Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Përbërësit:

▪ 2 kokrra vezë
▪ vaj ulliri
▪ 3 domate qershi
▪ borzilok
▪ 50 gr djathë mozzarella
▪ kripë

Përgatitja:

Në një tigan shtoni vaj ulliri dhe domatet qershi të prera përgjysmë.

Skuqini domatet qershi, shtoni kripë dhe më pas mozzarella.

Ndërkohë që përbërësit në tigan vazhdojnë gatuhen, rrihni dy vezë dhe shtojani tiganit.

Gatuajini vezët më përbërësit e tjerë dhe në momentet e fundit shtoni borzilok.

Shërbejeni me bukë të thekur./albeu.com/
Shtuar më 31/08/2016, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së

Negociatorët e lartë të BE-së, McAllister dhe Fleckenstein duke dalë nga zyrat e PD-së