Sallata e festave me ton
Se pari perzijme salcen me majonezen,ajken e tharte,trangujt e grire ne rende,shtojme krip dhe piper te zi sipas shijes,hudhren pluhur dhe te gjitha i perzijme mire.

Me mas ne nje ene dekoraitve ne te cilen do te vendosim sallaten qesim :

-nje shtrese patate te grira ne rende

-nje shtrese me salcen

-gjysme e tunes se kulluar nga vaji ne te cilen ndodhet

- 3karrota te grira ne rende

-shtresa me salcen

- veze te ziera te grira ne rende

-Shtresa me salcen

Keshtu vazhdojme edhe nje here derisa te hargjohen perbersit.

Ne fund dekorojme sipas deshires.
Shtuar më 24/12/2018, ora 11:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori