Fiks për verë, si të përgatisni smoothie ushqyes dhe hidratues
Përbërësit:

1 mollë jeshile

1 kastravec

spinaq

xhinxher

20 gr bajame dhe arra

Përgatitja:

Vendosni mollën, spinaqin dhe kastravecin në blender dhe më pas shtojini xhinxherin e freskët. Smoothien hidheni në një gotë të madhe dhe dekorojeni me bajame dhe arra të grira.

Ai duhet konsumuar menjëherë, në mënyrë që të mos humbasë vlerat e tij ushqyese.
Shtuar më 17/08/2018, ora 11:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori