E FUNDIT/ Përsëri hidhet gaz lotsjellës, deputetët mund të largohen me forcë
Doni një bark të sheshtë në mënyrë natyrale? Provoni këtë pije çdo mëngjes
Pëlqej
Niseni ditën me këtë lëng për të përshpejtuar metabolizmin dhe për të qëndruar e ngopur për një kohë të gjatë:

Përbërësit:

1 dardhë
2 lugë gjelle speca jeshile të grira hollë
¼ kupë me kastravec të prerë në feta të holla
1 kupë gjethe spinaqi
¼ avokado
1 kupë qumësht bajamesh me vanilje
¼ kupë pluhur bizele pa sheqer
1 lugë çaji rrënjë xhenxhefili të copëtuar
1 lugë gjelle lëng limoni të shtrydhur
Përgatitja:

Hidhni të gjithë përbërësit në shtrydhëse. I shtrydhni mirë derisa të formohet një masë homogjene, më pas e kaloni në gotë.

Lëngu është më i mirë nëse ftohet në frigorifer për 5-10 minuta.
Shtuar më 19/03/2017, ora 12:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori