Si te gatuajmė tortė me qershi dhe corn flakes

Për të gatuar një tortë me qershi dhe corn flakes përbërësit që na nevojiten janë 100 gr cokollatë e zezë, 150 gr cokollatë me qumësht, 50 gr bajame, 75 gr corn flakes, 9 fleta xhelatinë, 500 gr maska

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%