Bërxollë nga kërpudhat

Përbërësit: ▪ 250 g kërpudha ▪ 2 vezë ▪ tul të thatë të një fete buke ▪ pak qumësht ▪ 1 qepë e vogël ▪ 2 thelpinj hudhre ▪ një tufë majdanoz ▪

 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.63 %
28.89 %
5.47 %
Total 9064 Vota!