Si tė gatuajm ēorbė peshku me karrota, ullinj dhe patate

Për të përgatitur një recetë të tillë na nevojiten këto përbërës kryesorë, 400 gramë patate, 1 qepë, 4-5 ullinj, 2 thelpinj hudhre, 2 karrota, 2 lugë gjalpë, 1,5 litër supë viçi, 2 dl shtalpë për zier

Get Adobe Flash player
 
Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

Kombėtarja shqiptare ka shfaqur njė lojė tė bukur duke arritur tė barazojė 1-1 nė ndeshjen miqėsore ndaj Francės qė u zhvillua nė Stade de Rennes nė praninė e rreth 3000 tifozėve shqiptarė.

 
Kush do të jetë fitues i çmimit "Topi i Artë"?
20%
20%
20%