Tortë më vishnje, receta antike

Përbërësit: ▪ 5 vezë ▪ 1 filxhan sheqer (filxhani 200 ml) ▪ 1 filxhan vaj ▪ 1 filxhan jogurt ▪ 1 qeskë pluhur për ëmbëlsira ▪ 2 filxhanë miell ▪ 1 sheq

 
Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Tauland dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

 
A mendoni se Shqipëria do të kalojë fazën e grupeve në EURO 2016?
65.64 %
28.88 %
5.47 %
Total 9063 Vota!