Deri dje ishin shoqe të ngushta, sot Fjolla thumbon Fifin live në emision
Ato kishin një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën, mirëpo sipas disa mediave kosovare, Fjolla dhe Fifi i kanë prishur marrëdhëniet me njëra-tjetrën. E ndoshta për këtë është bërë shkak deklarata e fundit e Fjollës e ftuar në emisionin "Sonte" në T7 ku është shprehur se ajo i lë prapa ata që flasin keq për të.

"Asnjëherë nuk duhet mos me ja dit dikujna çka bon për ty. Une jam një tip që vlerëson njeriun si person jo nga karriera. Nuk kam nevojë për askënd. I lë ata mbrapa shpinës të flasin. Kaq. Dihet për kënd është fjala", tha Fjolla.

Këngëtarja nuk ka përmendur emra, por kaq është dashur për të nisur thashethemet se Fjolla e Fifi nuk janë më mikesha.

Shtuar më 31/07/2019, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori