Ariana Grande: Unë nuk jam një copë mishi...
Pëlqej
Ariana Grande ka thënë se ka mbetur e lënduar pasi një fans kishte bërë disa komente të papërshtatshme rreth saj.

Këngëtarja bëri një status të gjatë në Twitter, ku rrëfeu për takimin e pakëndshëm me adhuruesin e të dashurit të saj, Mac Miller.

Ajo tregoi se ata kishin dalë për të blerë ushqime dhe teksa ktheheshin në makinë, një fans i kishte ndjekur dhe i kishte shprehur adhurimin e tij reperit.

Po mendoja që kjo ishte diçka e këndshme derisa ai tha: "Ariana është shumë seksi plako. Të përfytyroj teksa ia bën", vijoi të tregonte Grande për situatën e krijuar, natyrshëm e sikletshme, pasi, pas këtij komenti, kishte rënë heshtja.

“Teksa ia bën? Çfarë dreqin??? Disave prej jush kjo mund të mos u duket si diçka e madhe, por unë u ndjeva keq. Isha e ulur aty kur ai e tha këtë... Unë nuk jam një copë mishi që një burrë mund ta përdorë për t’u kënaqur. Jam një qënie njerëzore adulte, që është në një lidhje me një mashkull dhe trajtohet me dashuri e respekt”, shkroi e revoltuar këngëtarja. /albeu.com/
Shtuar më 28/12/2016, ora 11:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori