E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
Do qeshni me lot, fotot më humoristike të ushtarëve ndër vite (FOTO LAJM)

Humori është një nga mënyrat më të mira për njerëzit për tu përballuar me situata të vështira dhe askush më mirë se ushtarët nuk e di këtë gjë. Shumë prej tyre kanë kanë parë tmerre që shumica prej ne

 
A mendoni se ligji i mbetjeve (plehrave) duhej miratuar?
23.29 %
71.14 %
5.55 %
Total 558 Vota!