Kerr, e veshur thjesht terheq vëmendjen (FOTO-LAJM)

Vëmendja e njerëzve ditën e djeshme ishte e përqëndruar tek e famshmja Miranda Kerr. Kjo vetëm prej faktit se Kerr është siguruar për këtë gjë.

Ajo është shfaqur me një palë xhinse blu dhe kanatiere të zezë, e cila tregonte se Kerr nuk kishte reçipeta.

Kerr është fotografuar bashkë me miken e saj bionde gjatë ndeshjes se tenisit "US Open". /albeu.com/
Shtuar më 09/09/2013, ora 13:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori