Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Vlorė
29 Mars 2015E Dielë, Ora 21:30
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 2%
Lagėshtia: 71%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
9°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 01:00
11°C
11 kmh
Vranėsira
Ora 03:00
10°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 03:00
9°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 04:00
9°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 05:00
9°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 06:00
9°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 07:00
9°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 08:00
11°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 09:00
13°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 10:00
14°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 11:00
15°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 12:00
15°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 13:00
15°C
18 kmh
Kthjellėt
Ora 14:00
15°C
18 kmh
Kthjellėt
Ora 15:00
15°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 16:00
16°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 17:00
14°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 18:00
13°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 19:00
12°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 20:00
12°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 21:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
E Dielë, 29 Mars
Lartė: +16°
Ultė: +9°
NW18 kmh
Kthjellėt
E Hënë, 30 Mars
Lartė: +16°
Ultė: +8°
S19 kmh
Vranėsira
E Martë, 31 Mars
Lartė: +19°
Ultė: +7°
NW12 kmh
Kthjellėt
E Mërkurë, 1 Prill
Lartė: +20°
Ultė: +10°
S19 kmh
Kthjellėt
E Enjte, 2 Prill
Lartė: +16°
Ultė: +12°
SW13 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Premte, 3 Prill
Lartė: +16°
Ultė: +8°
NW18 kmh
Kthjellėt
E Shtunë, 4 Prill
Lartė: +15°
Ultė: +7°
S21 kmh
Vranėsira
E Dielë, 5 Prill
Lartė: +15°
Ultė: +8°
SW21 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Hënë, 6 Prill
Lartė: +14°
Ultė: +7°
NW19 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Martë, 7 Prill
Lartė: +16°
Ultė: +6°
NW17 kmh
Kryesisht kthjellėt
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser