Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Vlorė
21 Dhjetor 2014E Dielë, Ora 15:24
14°C
11 kmh
Kthjellėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 16%
Lagėshtia: 78%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
5°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 01:00
9°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 02:00
9°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 03:00
8°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 04:00
8°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 05:00
8°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 06:00
8°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 07:00
9°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 08:00
9°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 09:00
10°C
0 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 10:00
10°C
0 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 11:00
12°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 12:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 13:00
14°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 14:00
14°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 15:00
14°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 16:00
13°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 17:00
12°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 18:00
11°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 19:00
10°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 20:00
9°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 21:00
8°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
7°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
6°C
7 kmh
Kthjellėt
E Dielë, 21 Dhjetor
Lartė: +15°
Ultė: +4°
N11 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Hënë, 22 Dhjetor
Lartė: +12°
Ultė: +3°
N7 kmh
Kthjellėt
E Martë, 23 Dhjetor
Lartė: +14°
Ultė: +3°
E11 kmh
Kthjellėt
E Mërkurë, 24 Dhjetor
Lartė: +14°
Ultė: +5°
E11 kmh
Kthjellėt
E Enjte, 25 Dhjetor
Lartė: +14°
Ultė: +4°
N7 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Premte, 26 Dhjetor
Lartė: +15°
Ultė: +6°
SE7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Shtunë, 27 Dhjetor
Lartė: +12°
Ultė: +4°
E18 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Dielë, 28 Dhjetor
Lartė: +13°
Ultė: +3°
E14 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Hënë, 29 Dhjetor
Lartė: +11°
Ultė: +4°
E14 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Martë, 30 Dhjetor
Lartė: +13°
Ultė: +4°
NW14 kmh
Pjesėrisht vranėt
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser