Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Tiranė
7 Tetor 2015E Mërkurë, Ora 12:05
22°C
7 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 63%
Lagėshtia: 69%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
17°C
7 kmh
Vranėt e shira
Ora 01:00
16°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 02:00
16°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 03:00
16°C
4 kmh
Vranėt
Ora 04:00
16°C
4 kmh
Vranėt
Ora 05:00
16°C
4 kmh
Vranėt
Ora 06:00
16°C
7 kmh
Vranėt
Ora 07:00
17°C
7 kmh
Vranėt
Ora 08:00
17°C
7 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 09:00
19°C
7 kmh
Vranėt e shira
Ora 10:00
20°C
7 kmh
Vranėt e shira
Ora 11:00
22°C
7 kmh
Vranėt e shira
Ora 12:00
22°C
7 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Ora 13:00
23°C
7 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Ora 14:00
23°C
7 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Ora 15:00
23°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 16:00
22°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 17:00
22°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 18:00
21°C
7 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Ora 19:00
20°C
4 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Ora 20:00
19°C
4 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
Ora 21:00
18°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 22:00
18°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 23:00
17°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Mërkurë, 7 Tetor
Lartė: +23°
Ultė: +17°
SE6 kmh
Vranėt, shtrėngata me shira
E Enjte, 8 Tetor
Lartė: +22°
Ultė: +16°
S9 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Premte, 9 Tetor
Lartė: +24°
Ultė: +15°
W6 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Shtunë, 10 Tetor
Lartė: +21°
Ultė: +16°
E6 kmh
Vranėt e shira
E Dielë, 11 Tetor
Lartė: +22°
Ultė: +17°
S12 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Hënë, 12 Tetor
Lartė: +20°
Ultė: +14°
W10 kmh
Vranėsira dhe shira
E Martë, 13 Tetor
Lartė: +22°
Ultė: +13°
N6 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Mërkurë, 14 Tetor
Lartė: +23°
Ultė: +13°
SE8 kmh
Vranėt
E Enjte, 15 Tetor
Lartė: +24°
Ultė: +13°
E10 kmh
Vranėt e shi i lehtė
E Premte, 16 Tetor
Lartė: +21°
Ultė: +14°
NE9 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser