Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Peshkopi
12 Shkurt 2016E Premte, Ora 15:04
6°C
3 kmh
Vranėt e shira
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 57%
Lagėshtia: 77%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
7°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 01:00
6°C
3 kmh
Vranėt e shira
Ora 02:00
5°C
3 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 03:00
5°C
3 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 04:00
4°C
2 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 05:00
4°C
2 kmh
Vranėsira
Ora 06:00
3°C
2 kmh
Vranėsira
Ora 07:00
3°C
2 kmh
Vranėsira
Ora 08:00
3°C
3 kmh
Vranėt
Ora 09:00
3°C
2 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 10:00
4°C
3 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 11:00
5°C
2 kmh
Vranėt
Ora 12:00
6°C
2 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 13:00
6°C
2 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 14:00
6°C
3 kmh
Vranėt e shira
Ora 15:00
6°C
3 kmh
Vranėt e shira
Ora 16:00
6°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 17:00
6°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 18:00
6°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 19:00
6°C
6 kmh
Vranėt e shira
Ora 20:00
6°C
6 kmh
Vranėt e shira
Ora 21:00
6°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 22:00
6°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 23:00
6°C
5 kmh
Vranėt e shira
E Premte, 12 Shkurt
Lartė: +7°
Ultė: +3°
S2 kmh
Vranėt e shi i lehtė
E Shtunë, 13 Shkurt
Lartė: +7°
Ultė: +4°
SE4 kmh
Vranėt e shira
E Dielë, 14 Shkurt
Lartė: +10°
Ultė: +4°
SE4 kmh
Vranėt e shi i lehtė
E Hënë, 15 Shkurt
Lartė: +13°
Ultė: +7°
SE10 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Martë, 16 Shkurt
Lartė: +13°
Ultė: +6°
S7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Mërkurë, 17 Shkurt
Lartė: +12°
Ultė: +6°
E5 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Enjte, 18 Shkurt
Lartė: +11°
Ultė: +3°
E7 kmh
Vranėt
E Premte, 19 Shkurt
Lartė: +9°
Ultė: +5°
S9 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
E Shtunë, 20 Shkurt
Lartė: +10°
Ultė: +2°
W8 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
E Dielë, 21 Shkurt
Lartė: +11°
Ultė: +3°
W8 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser