Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Durrės
31 Korrik 2014E Enjte, Ora 23:36
23°C
4 kmh
Kthjellėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 2%
Lagėshtia: 67%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
22°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 01:00
23°C
22 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 02:00
23°C
22 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 03:00
23°C
18 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 04:00
22°C
14 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 05:00
22°C
11 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 06:00
22°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 07:00
22°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 08:00
22°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 09:00
23°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 10:00
24°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 11:00
24°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 12:00
25°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 13:00
26°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 14:00
26°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 15:00
26°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 16:00
26°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 17:00
26°C
14 kmh
Kthjellėt
Ora 18:00
25°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 19:00
24°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 20:00
24°C
11 kmh
Kthjellėt
Ora 21:00
23°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
23°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
23°C
4 kmh
Kthjellėt
E Enjte, 31 Korrik
Lartė: +28°
Ultė: +21°
NW18 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Premte, 1 Gusht
Lartė: +26°
Ultė: +19°
NW14 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Shtunë, 2 Gusht
Lartė: +28°
Ultė: +20°
NW14 kmh
Kthjellėt
E Dielë, 3 Gusht
Lartė: +29°
Ultė: +21°
N14 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Hënë, 4 Gusht
Lartė: +30°
Ultė: +21°
N18 kmh
Kthjellėt
E Martë, 5 Gusht
Lartė: +30°
Ultė: +22°
N18 kmh
Kthjellėt
E Mërkurë, 6 Gusht
Lartė: +29°
Ultė: +21°
NW11 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Enjte, 7 Gusht
Lartė: +28°
Ultė: +21°
N11 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Premte, 8 Gusht
Lartė: +29°
Ultė: +21°
N11 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Shtunë, 9 Gusht
Lartė: +29°
Ultė: +21°
NW14 kmh
Kthjellėt