Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Tetovė
22 Tetor 2014E Mërkurë, Ora 03:35
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 2%
Lagėshtia: 81%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
15°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 01:00
13°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 02:00
12°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 03:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 04:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 05:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 06:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 07:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 08:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 09:00
13°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 10:00
15°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 11:00
18°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 12:00
19°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 13:00
20°C
7 kmh
Vranėsira
Ora 14:00
22°C
7 kmh
Vranėsira
Ora 15:00
22°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 16:00
21°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 17:00
21°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 18:00
20°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 19:00
19°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 20:00
18°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 21:00
17°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 22:00
16°C
7 kmh
Vranėt e shira
Ora 23:00
14°C
7 kmh
Vranėt e shira
E Mërkurë, 22 Tetor
Lartė: +23°
Ultė: +8°
W7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Enjte, 23 Tetor
Lartė: +13°
Ultė: +7°
N4 kmh
Vranėsira dhe dėborė e lehtė e shi
E Premte, 24 Tetor
Lartė: +12°
Ultė: +6°
SW7 kmh
Vranėt e shira
E Shtunë, 25 Tetor
Lartė: +14°
Ultė: +7°
N7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Dielë, 26 Tetor
Lartė: +13°
Ultė:
N7 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Hënë, 27 Tetor
Lartė: +12°
Ultė: +1°
NW7 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Martë, 28 Tetor
Lartė: +13°
Ultė: +3°
W4 kmh
Kthjellėt
E Mërkurë, 29 Tetor
Lartė: +15°
Ultė: +3°
N4 kmh
Kthjellėt
E Enjte, 30 Tetor
Lartė: +15°
Ultė: +4°
N7 kmh
Vranėsira
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore | Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher |