Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Tetovė
11 Shkurt 2016E Enjte, Ora 20:05
8°C
3 kmh
Vranėt e dėborė e shi
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 94%
Lagėshtia: 84%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
7°C
3 kmh
Vranėsira dhe shira e dėborė e shi
Ora 01:00
8°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 02:00
8°C
4 kmh
Vranėsira dhe shira
Ora 03:00
9°C
3 kmh
Vranėsira dhe shira
Ora 04:00
9°C
3 kmh
Vranėsira dhe shira
Ora 05:00
8°C
3 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira me dėborė
Ora 06:00
7°C
3 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira me dėborė
Ora 07:00
6°C
3 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira me dėborė
Ora 08:00
7°C
4 kmh
Vranėt e shi i lehtė
Ora 09:00
8°C
4 kmh
Vranėt
Ora 10:00
9°C
4 kmh
Vranėt
Ora 11:00
9°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 12:00
9°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 13:00
9°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 14:00
9°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 15:00
9°C
5 kmh
Vranėt e shira
Ora 16:00
9°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 17:00
8°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 18:00
8°C
3 kmh
Vranėt e shira
Ora 19:00
8°C
3 kmh
Vranėt e shira
Ora 20:00
8°C
3 kmh
Vranėt e dėborė e shi
Ora 21:00
8°C
3 kmh
Vranėt e dėborė e shi
Ora 22:00
8°C
3 kmh
Vranėt e dėborė e shi
Ora 23:00
8°C
3 kmh
Vranėsira dhe shira e dėborė e shi
E Enjte, 11 Shkurt
Lartė: +9°
Ultė: +7°
NE5 kmh
Vranėt e shira
E Premte, 12 Shkurt
Lartė: +12°
Ultė: +5°
NE4 kmh
Vranėsira
E Shtunë, 13 Shkurt
Lartė: +14°
Ultė: +8°
SE3 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Dielë, 14 Shkurt
Lartė: +17°
Ultė: +6°
S6 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Hënë, 15 Shkurt
Lartė: +20°
Ultė: +12°
S9 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Martë, 16 Shkurt
Lartė: +16°
Ultė: +11°
SE6 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Mërkurë, 17 Shkurt
Lartė: +15°
Ultė: +7°
SW5 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Enjte, 18 Shkurt
Lartė: +14°
Ultė: +6°
E5 kmh
Vranėsira
E Premte, 19 Shkurt
Lartė: +14°
Ultė: +7°
SW7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Shtunë, 20 Shkurt
Lartė: +13°
Ultė: +5°
SW6 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser