Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrës
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastër
 • Korçë
 • Kukës
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandë
 • Shkodër
 • Tiranë
 • Vlorë
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovë
 • Gjilan
 • Mitrovicë
 • Pejë
 • Prishtinë
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibër
 • Gostivar
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Manastir
 • Ohër
 • Shkup
 • Strugë
 • Tetovë
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjë
 • Podgoricë
 • Preshevë
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinë
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevë
 • Londër
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romë
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Kumanovë
3 Gusht 2020E Hënë, Ora 14:20
33°C
7 m/s
Kthjellët
Ndjesia: 33°
Mundësia e përkeqësimit: 8%
Lagështia: 31%
Orët në vazhdim
Ora 01:00
19°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 02:00
18°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 03:00
17°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 04:00
16°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 05:00
15°C
0 m/s
Kthjellët
Ora 06:00
17°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 07:00
19°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 08:00
21°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 09:00
23°C
4 m/s
Kthjellët
Ora 10:00
26°C
7 m/s
Kthjellët
Ora 11:00
28°C
7 m/s
Kthjellët
Ora 12:00
29°C
7 m/s
Kthjellët
Ora 13:00
31°C
7 m/s
Kthjellët
Ora 14:00
33°C
7 m/s
Kthjellët
Ora 15:00
33°C
7 m/s
Kryesisht kthjellët
Ora 16:00
33°C
11 m/s
Kryesisht kthjellët
Ora 17:00
33°C
14 m/s
Kryesisht kthjellët
Ora 18:00
32°C
14 m/s
Kryesisht kthjellët
Ora 19:00
31°C
14 m/s
Kryesisht kthjellët
Ora 20:00
30°C
18 m/s
Kthjellët
Ora 21:00
28°C
14 m/s
Kthjellët
Ora 22:00
27°C
11 m/s
Kthjellët
Ora 23:00
25°C
7 m/s
Kthjellët
E Hënë, 3 Gusht
Lartë: 34°
Ultë: 14°
7 km/h
Kryesisht kthjellët
E Martë, 4 Gusht
Lartë: 35°
Ultë: 17°
7 km/h
Vranësira
E Mërkurë, 5 Gusht
Lartë: 29°
Ultë: 18°
7 km/h
Pjesërisht vranët, me tendencë shtrëngata e shira
E Enjte, 6 Gusht
Lartë: 27°
Ultë: 16°
4 km/h
Pjesërisht vranët, me tendencë shtrëngata e shira
E Premte, 7 Gusht
Lartë: 29°
Ultë: 16°
11 km/h
Vranësira
E Shtunë, 8 Gusht
Lartë: 29°
Ultë: 17°
11 km/h
Pjesërisht vranët dhe shira
E Dielë, 9 Gusht
Lartë: 28°
Ultë: 18°
14 km/h
Vranësira
E Hënë, 10 Gusht
Lartë: 28°
Ultë: 18°
7 km/h
Vranësira
E Martë, 11 Gusht
Lartë: 29°
Ultë: 18°
4 km/h
Kryesisht kthjellët
E Mërkurë, 12 Gusht
Lartë: 29°
Ultë: 19°
4 km/h
Vranësira
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media