Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Prizren
26 Nëntor 2014E Mërkurë, Ora 09:42
6°C
4 kmh
Vranėsira
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 31%
Lagėshtia: 87%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
6°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 01:00
7°C
0 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 02:00
7°C
0 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 03:00
7°C
0 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 04:00
7°C
0 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 05:00
7°C
0 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 06:00
6°C
4 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 07:00
6°C
4 kmh
Vranėt e dėborė e shi e lehtė
Ora 08:00
6°C
4 kmh
Vranėsira dhe dėborė e lehtė e shi
Ora 09:00
6°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 10:00
6°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 11:00
7°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 12:00
7°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 13:00
8°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 14:00
8°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 15:00
8°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 16:00
8°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 17:00
7°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 18:00
7°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 19:00
6°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 20:00
7°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 21:00
7°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 22:00
7°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 23:00
6°C
4 kmh
Vranėsira
E Mërkurë, 26 Nëntor
Lartė: +9°
Ultė: +5°
N4 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Enjte, 27 Nëntor
Lartė: +12°
Ultė: +5°
W4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
E Premte, 28 Nëntor
Lartė: +15°
Ultė: +9°
W4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Shtunë, 29 Nëntor
Lartė: +17°
Ultė: +9°
NW4 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Dielë, 30 Nëntor
Lartė: +15°
Ultė: +10°
NW4 kmh
Vranėt e shira
E Hënë, 1 Dhjetor
Lartė: +13°
Ultė: +9°
SE4 kmh
Vranėt e shira
E Martë, 2 Dhjetor
Lartė: +13°
Ultė: +8°
NW7 kmh
Vranėt e shi i lehtė
E Mërkurë, 3 Dhjetor
Lartė: +12°
Ultė: +7°
NE7 kmh
Vranėt e shi i lehtė
E Enjte, 4 Dhjetor
Lartė: +10°
Ultė: +6°
NE7 kmh
Vranėt e shi i lehtė
E Premte, 5 Dhjetor
Lartė: +9°
Ultė: +5°
N7 kmh
Vranėt
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser