Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Prizren
20 Tetor 2014E Hënë, Ora 11:42
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 2%
Lagėshtia: 50%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 01:00
9°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 02:00
8°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 03:00
9°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 04:00
9°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 05:00
9°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 06:00
9°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 07:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 08:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 09:00
12°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 10:00
14°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 11:00
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 12:00
17°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 13:00
18°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 14:00
19°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 15:00
18°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 16:00
17°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 17:00
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 18:00
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 19:00
15°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 20:00
14°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 21:00
12°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
11°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
10°C
4 kmh
Kthjellėt
E Hënë, 20 Tetor
Lartė: +19°
Ultė: +7°
N4 kmh
Kthjellėt
E Martë, 21 Tetor
Lartė: +21°
Ultė: +7°
W7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Mërkurë, 22 Tetor
Lartė: +19°
Ultė:
N7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Enjte, 23 Tetor
Lartė: +7°
Ultė:
W11 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe dėborė e lehtė e shi
E Premte, 24 Tetor
Lartė: +6°
Ultė: -1°
NW7 kmh
Vranėt e dėborė e shi tė dendur
E Shtunë, 25 Tetor
Lartė: +9°
Ultė:
E7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Dielë, 26 Tetor
Lartė: +10°
Ultė: +2°
NW4 kmh
Kthjellėt
E Hënë, 27 Tetor
Lartė: +12°
Ultė: +2°
NW7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Martë, 28 Tetor
Lartė: +11°
Ultė: +3°
N7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Mërkurë, 29 Tetor
Lartė: +10°
Ultė: +4°
N7 kmh
Vranėsira