Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Gjilan
18 Shtator 2014E Enjte, Ora 07:36
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 29%
Lagėshtia: 89%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
14°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 01:00
14°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 02:00
14°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 03:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 04:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 05:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 06:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 07:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 08:00
14°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 09:00
15°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 10:00
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 11:00
18°C
0 kmh
Kthjellėt
Ora 12:00
19°C
0 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 13:00
20°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 14:00
21°C
4 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 15:00
21°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 16:00
21°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 17:00
21°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 18:00
20°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 19:00
19°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 20:00
18°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 21:00
17°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
15°C
0 kmh
Kthjellėt
E Enjte, 18 Shtator
Lartė: +22°
Ultė: +12°
N4 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Premte, 19 Shtator
Lartė: +23°
Ultė: +10°
S7 kmh
Kthjellėt
E Shtunë, 20 Shtator
Lartė: +25°
Ultė: +11°
S7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Dielë, 21 Shtator
Lartė: +25°
Ultė: +13°
W4 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Hënë, 22 Shtator
Lartė: +26°
Ultė: +14°
N4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Martë, 23 Shtator
Lartė: +22°
Ultė: +14°
N22 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Mërkurë, 24 Shtator
Lartė: +26°
Ultė: +13°
S11 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Enjte, 25 Shtator
Lartė: +27°
Ultė: +14°
NW7 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Premte, 26 Shtator
Lartė: +25°
Ultė: +13°
NW7 kmh
Pjesėrisht vranėt