Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Ferizaj
30 Qershor 2015E Martë, Ora 23:24
16°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 7%
Lagėshtia: 76%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
15°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 01:00
16°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 02:00
16°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 03:00
16°C
4 kmh
Vranėt e shira
Ora 04:00
15°C
0 kmh
Vranėt e shira
Ora 05:00
15°C
0 kmh
Vranėt e shira
Ora 06:00
15°C
0 kmh
Vranėt e shira
Ora 07:00
15°C
0 kmh
Vranėt e shira
Ora 08:00
15°C
0 kmh
Vranėt e shira
Ora 09:00
16°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 10:00
17°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 11:00
18°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
Ora 12:00
18°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 13:00
18°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 14:00
19°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
Ora 15:00
19°C
7 kmh
Vranėsira dhe shira
Ora 16:00
19°C
7 kmh
Vranėsira dhe shira
Ora 17:00
20°C
7 kmh
Vranėsira dhe shira
Ora 18:00
19°C
7 kmh
Vranėsira
Ora 19:00
19°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 20:00
18°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 21:00
17°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 22:00
17°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 23:00
16°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Martë, 30 Qershor
Lartė: +20°
Ultė: +14°
NE4 kmh
Vranėt e shira
E Mërkurë, 1 Korrik
Lartė: +22°
Ultė: +12°
NE9 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shira
E Enjte, 2 Korrik
Lartė: +26°
Ultė: +12°
N8 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Premte, 3 Korrik
Lartė: +25°
Ultė: +14°
NE9 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Shtunë, 4 Korrik
Lartė: +25°
Ultė: +13°
NE12 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Dielë, 5 Korrik
Lartė: +26°
Ultė: +14°
NE11 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Hënë, 6 Korrik
Lartė: +28°
Ultė: +15°
NE8 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Martë, 7 Korrik
Lartė: +29°
Ultė: +16°
NE6 kmh
Kthjellėt
E Mërkurë, 8 Korrik
Lartė: +31°
Ultė: +18°
NW6 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Enjte, 9 Korrik
Lartė: +30°
Ultė: +18°
NE8 kmh
Kryesisht kthjellėt
Moti ne Shqiperi | Moti ne Tirane | Moti ne Durres | Moti ne Elbasan | Moti ne Fier | Moti ne Gjirokaster | Moti ne Korce | Moti ne Kukes | Moti ne Peshkopi | Moti ne Pogradec | Moti ne Sarande | Moti ne Shkoder | Moti ne Vlore

Moti ne Maqedoni | Moti ne Shkup | Moti ne Tetove | Moti ne Gostivar | Moti ne Kumanove | Moti ne Kercove | Moti ne Struge | Moti ne Diber | Moti ne Manastir | Moti ne Oher

Moti ne Kosove | Moti ne Prishtine | Moti ne Prizren | Moti ne Ferizaj | Moti ne Gjakove | Moti ne Gjilan | Moti ne Mitrovice | Moti ne Peje

Moti ne Ulqin | Moti ne Bujanovc | Moti ne Medvegje | Moti ne Podgorice | Moti ne Presheve | Moti ne Tivar | Moti ne Tuz |

Moti ne Viene | Moti ne Athine | Moti ne Bruksel | Moti ne Berlin | Moti ne Gjeneve | Moti ne Londer | Moti ne Milano | Moti ne Mynih | Moti ne New York | Moti ne Paris | Moti ne Rome | Moti ne Selanik | Moti ne Shtutgart | Moti ne Stamboll | Moti ne Toronto | Moti ne Zyrih | Moti sot dhe neser