Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Ferizaj
29 Korrik 2014E Martë, Ora 12:43
25°C
7 kmh
Kthjellėt
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 2%
Lagėshtia: 48%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
18°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 01:00
16°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 02:00
15°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 03:00
14°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 04:00
14°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 05:00
13°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 06:00
15°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 07:00
16°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 08:00
18°C
0 kmh
Kthjellėt
Ora 09:00
19°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 10:00
21°C
4 kmh
Kthjellėt
Ora 11:00
23°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 12:00
25°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 13:00
26°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 14:00
28°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 15:00
28°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 16:00
28°C
7 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 17:00
29°C
11 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 18:00
27°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 19:00
26°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 20:00
25°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 21:00
23°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
21°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
19°C
4 kmh
Kthjellėt
E Martë, 29 Korrik
Lartė: +30°
Ultė: +12°
W11 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Mërkurë, 30 Korrik
Lartė: +32°
Ultė: +15°
SE11 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Enjte, 31 Korrik
Lartė: +25°
Ultė: +16°
W7 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Premte, 1 Gusht
Lartė: +25°
Ultė: +14°
N11 kmh
Pjesėrisht vranėt, me tendencė shtrėngata e shira
E Shtunë, 2 Gusht
Lartė: +30°
Ultė: +14°
N7 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Dielë, 3 Gusht
Lartė: +29°
Ultė: +17°
N7 kmh
Kthjellėt
E Hënë, 4 Gusht
Lartė: +30°
Ultė: +16°
N7 kmh
Kryesisht kthjellėt
E Martë, 5 Gusht
Lartė: +29°
Ultė: +16°
NE11 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
E Mërkurë, 6 Gusht
Lartė: +27°
Ultė: +15°
N11 kmh
Pjesėrisht vranėt
E Enjte, 7 Gusht
Lartė: +27°
Ultė: +15°
N7 kmh
Kryesisht kthjellėt