Shqipëri Kosovë Maqedoni Trojet Bota
Zgjidhni Qytetin
  Shqipëri
 • Durrės
 • Elbasan
 • Fier
 • Gjirokastėr
 • Korēė
 • Kukės
 • Peshkopi
 • Pogradec
 • Sarandė
 • Shkodėr
 • Tiranė
 • Vlorė
  Kosovë
 • Ferizaj
 • Gjakovė
 • Gjilan
 • Mitrovicė
 • Pejė
 • Prishtinė
 • Prizren
  Maqedoni
 • Dibėr
 • Gostivar
 • Kėrēovė
 • Kumanovė
 • Manastir
 • Ohėr
 • Shkup
 • Strugė
 • Tetovė
  Trojet
 • Bujanovc
 • Medvegjė
 • Podgoricė
 • Preshevė
 • Tivar
 • Tuz
 • Ulqin
  Bota
 • Antalia
 • Athinė
 • Berlin
 • Bruksel
 • Gjenevė
 • Londėr
 • Milano
 • Mynih
 • New York
 • Paris
 • Romė
 • Selanik
 • Shtutgart
 • Stamboll
 • Toronto
 • Viena
 • Zyrih
Tiranė
17 Prill 2014E Enjte, Ora 05:54
4°C
4 kmh
Vranėsira
Mundėsia e pėrkeqėsimit: 39%
Lagėshtia: 97%
Orët në vazhdim
Ora 00:00
5°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 01:00
5°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 02:00
5°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 03:00
4°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 04:00
4°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 05:00
4°C
4 kmh
Vranėsira
Ora 06:00
5°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 07:00
6°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 08:00
6°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt
Ora 09:00
8°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 10:00
10°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 11:00
12°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 12:00
12°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 13:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 14:00
13°C
4 kmh
Pjesėrisht vranėt dhe shi i lehtė
Ora 15:00
13°C
4 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 16:00
12°C
7 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 17:00
12°C
7 kmh
Vranėsira dhe shi i lehtė
Ora 18:00
11°C
7 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 19:00
10°C
7 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 20:00
10°C
7 kmh
Kryesisht kthjellėt
Ora 21:00
8°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 22:00
7°C
7 kmh
Kthjellėt
Ora 23:00
6°C
4 kmh
Kthjellėt