Zyrtari i lartë amerikan sot takohet me Ivanovin
Ushtruesi i Detyrës i ndihmës sekretarit shtetëror në Stejt Departamentin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës për Evropë dhe Euroazi, Metju Palmer sot do të takohet me Presidentin e Maqedonisë, Gjorge Ivanov.

Takimi IvanovPalmer vjen në kuadër të vizitës tre ditëshe të ushtruesit të detyrës të Hojt Brajan Ji, Metju Palmer në Maqedoni.

Takimi pritet të nis ora 13:00 në Vilën Vodno.
Shtuar më 01/08/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori