Zoran Zaev pa kaskë në motoçikletë, gjobitet me 50 euro
Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zora Zaev, zv. ministri ministri Ljupço Nikollovski si dhe ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe janë gjobitur për mosmbajtje të kaskës gjatë drejtimit të motoçikletës.

Ata kanë qenë duke udhëtuar në bulevardin “Goce Delçev” në afërsi të godinës qeveritare kur janë ndaluar nga uniformat blu.

Të tre ata janë ndëshkuar me maskën administrative, gjobë me një vlerë prej 50 eurosh.
Shtuar më 23/09/2020, ora 14:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori